برای نخستین بار، جشنواره فروش بازی‌های برتر سال ۱۳۹۶ ایران پس از پایان جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران به مدت یک ماه برگزار خواهد شد.

در این جشنواره فروش گیمرها می‌توانند از طریق مارکت‌های بازیک و چارخونه ایرانسل، بلیت اعتبار ۱۰ هزار تومانی این مارکت‌ها را جهت خرید بازی‌های برتر جشنواره خریداری کنند. با خرید این بلیت اعتباری، حساب کاربری شما در آن مارکت ۱۰ هزار تومان شارژ خواهد شد و می‌توانید این ۱۰ هزار تومان اعتبار را در طول این یک ماه هزینه کنید.

بازی‌های برتر جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران نیز فرصت این را خواهند داشت تا با انجام کارهای تبلیغاتی و در نظر گرفتن تخفیف، فروش خود را به حد قابل قبولی رسانده و ۴۰ درصد میزان فروش خود را از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای تا یک سقف معین جایزه بگیرند.

سه دستگاه PC Gaming به ارزش 10.000.000 تومان از جوایز فعلی جشنواره فروش نوروزی هستند. با این حال جوایز جشنواره نوروزی، از محل فروش بلیت‌های جشنواره تامین خواهد شد. بنابراین با افزایش تعداد بلیت‌های جشنواره، جوایز جدید و ارزشمند‌تری به جوایز جشنواره افزوده می‌شود. 

امیدواریم علاقه‌مندان به بازی با همرسانی و اشتراک‌گذاری این جشنواره فروش، دست در دست هم در راستای ایجاد حرکتی نوین برای حمایت از صنعت بازی ایران و تولید ملی حرکت کنیم.

سه سیستم گیمینگ حرفه‌ای (Gaming PC) هر یک به ارزش 10 میلیون تومان

1. با استفاده از لینک درج شده در پایین این بخش نسبت به خرید اعتبار ۱۰ هزار تومانی یکی از مارکت‌های چارخونه یا آریو اقدام نمایید.

2. با خرید هر اعتبار 10 هزار تومانی، به طور خودکار یک شانس برای شرکت در قرعه‌کشی به شما داده خواهد شد. یعنی اگر چند بلیت اعتباری خریداری کنید متعاقبا شانس شما نیز به همان نسبت افزایش می‌یابد.

3. با آغاز جشنواره فروش از 20 اسفندماه تا ۲۰ فروردین، بازی‌های حاضر در جشنواره معرفی شده و می‌توانید با مراجعه به مارکت‌های چارخونه و آریو با بلیت‌های اعتباری تهیه شده، این اعتبار را علاوه بر دیگر بازی‌ها و برنامه‌های مارکت برای بازی‌های منتخب جشنواره هزینه کنید