اخبار

اسفند ۱۳۹۵

شتاب در شهر ۲، بهترین بازی سال ایران

اسفند ۲۲ام, ۱۳۹۵|

آیین اختتامیه ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد و بهترین بازی‌ ایرانی و همین‌طور برترین عناوین در هر سبک، شناخته شدند و بازی «شتاب در شهر ۲» […]

صنعت بازی‌سازی باید تجاری سازی شود

اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۵|

سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با انتقاد از رواج اقتصاد «بچه پولداری» تنها راه نجات اقتصاد ایران را حمایت از فعالان اقتصادی جوان همچون بازی‌سازان توصیف کرد.

آئین اختتامیه ششمین جشنواره […]

بازی‌های رایانه‌ای ایران در آستانه جهش بزرگ قرار دارد

اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۵|

سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأکید بر ظرفیت‌های موجود در کشور برای تقویت صنایع فرهنگی، صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران را در آستانه جهشی بزرگ توصیف کرد.

آئین اختتامیه ششمین جشنواره […]

جدی گرفته شدن بازی، اصلی‌ترین عامل پیشرفت صنعت بازی است

اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۵|

ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران نیز به پایان رسید و پرونده این دوره از جشنواره بسته شد. متین ایزدی، دبیر ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران گفت: با این حجم تولید فاخر داخلی، ما با یکدیگر، […]

به‌صورت زنده اختتامیه ششمین جشنواره گیم تهران را تماشا کنید

اسفند ۲۱ام, ۱۳۹۵|

برای نخستین‌بار ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، از سایت آپارات به‌عنوان یکی از حامیان جشنواره به‌صورت زنده و کارگردانی‌شده پخش خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، طی همکاری صورت گرفته مابین جشنواره […]

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی، برترین نماینده‌ی جشنواره شناخته شد

اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۵|

همان‌طور که پیش‌تر ذکر شده بود، با توجه به فعالیت نماینده‌های ادارات ارشاد استان‌ها، به عنوان نیروی کمکی ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، قرار شد تا فعال‌ترین نماینده به‌عنوان نماینده‌ی برتر انتخاب شود […]

جشنواره گیم تهران در قدم‌های بعدی باید بین‌المللی شود

اسفند ۱۷ام, ۱۳۹۵|

آیدین ذوالقدر یکی از بازی‌سازان مستقل و شناخته‌شده‌ی ایرانی است که در ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران به عنوان داور ایفای نقش کرد اعتقاد دارد این جشنواره در قدم‌های بعدی باید بین‌المللی شود.

[…]

جوایز عملیاتی جشنواره مشخص شد

اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۵|

صبح امروز ۱۶ اسفند ماه نشست خبری جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با حضور متین ایزدی، دبیر این جشنواره برگزار شد و برنامه‌های اختتامیه‌ی جشنواره و همچنین جوایز عملیاتی برای برندگان تشریح شد.

[…]